Başhekim

Ağustos 2019 senesinde hizmete girmiş olan BilimDent Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezimiz (ADSUAM) , Ekim 2020 de Diş Hekimliği Fakültemizin ilk öğrencilerini almasıyla birlikte yepyeni bir döneme girmiştir. BilimDent ADSUAM olarak diş hekimliğinin tüm dallarında ihtiyaç duyulan sağlık hizmetlerini misyonumuz doğrultusunda hastalarımıza sunmak ana hedefimizdir. Ulusal ve uluslararası gelişmeleri takip ederek, kendimizi sürekli yenileyerek, hastalarımızın, öğrencilerimizin ve çalışanlarımızın ihtiyaçlarıyla birlikte beklentilerini göz önünde bulundurarak modern bilimin ve teknolojik gelişmelerin ışığında kaliteli bir hizmet sunmak ise misyonumuzdur.

Kadromuz, kendi alanlarında yetkin, çağdaş bilgi ve beceri ile donanmış, ulusal ve uluslararası alanlarda vizyon sahibi doktorlarımızdan oluşmakta olup, güçlü bir akademik kadro ile sürekli büyümekte ve güçlenmekteyiz.

Koruyucu ve önleyici tedavileri ön planda tutarak ulusal ve uluslararası hastalarımıza son teknoloji cihaz ve malzemeler ile donatılmış kliniklerimizde etkin bir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Kısa sürede pek çok alanda gelişme göstermiş olmanın gururu ve daha nice başarılara imza atma ümidiyle.

Başhekim
İsmail Bülent SÜZER